Monika Gęborys

Tancerka, instruktorka, studentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Specjalizuje się w takich stylach jak: Hip-Hop, House, Dancehall.

Swoją karierę taneczną rozpoczęła w wieku 7 lat. Póżniej reprezentowała ekipę 4REAL prowadzoną przez jurorkę programu Got to Dance - Anię „Youyę” Jujkę. Uczestniczka wielu projektów tanecznych: min. Gala Mistrzów Sportu TVP1, pokaz dla firmy Nike, festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę, oprawa taneczna Superfinału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego odbywającego się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Umiejętności taneczne rozwijała na warsztatach organizowanych w Polsce i zagranicą. Szkoliła się na zajęciach u wielu instruktorów takich jak: Martha i Niki (Szwecja), Hiro (Japonia), Henry Link (USA) czy Rabah (Francja). Bierze aktywny udział w zawodach: Dancehall Clash, Wirująca Strefa czy Cropp Baby-G Dance Battle for Poland.

Na swoich zajęciach zaraża pozytywną energią, a przez swoją kreatywność i charyzmę inspiruje tancerzy w każdym wieku do dalszego rozwoju tanecznego.

/
template joomla